OFICINES CENTRALS
Paseo de la Alameda 56 4º pta. 12 46023 VALÈNCIA
TEL. 96 330 71 58 FAX. 96 331 06 43
EMAIL. info@solimar.es

Residència tercera edat MASSANASSA
Calle San Juan 22 46470 Massanassa VALÈNCIA
TEL. 96 125 52 95 FAX. 96 125 52 93
EMAIL. massanassa@solimar.es

Residència tercera edat SOLLANA
Camí Estacadora s/n 46430 Sollana VALÈNCIA
TEL. 96 174 25 65 FAX. 96 174 26 97
EMAIL. sollana@solimar.es

Residència tercera edat GUADASSUAR
Camí Benímuslem s/n 46610 Guadassuar VALÈNCIA
TEL. 96 257 31 43 FAX. 96 257 09 03
EMAIL. guadassuar@solimar.es

Residència tercera edat ALZIRA
Avda. Mediterranea, nº 30 46600 Alzira VALÈNCIA
TEL. 664 428 632 FAX. 96 240 60 84
EMAIL. alzira@solimar.es

Residència tercera edat LA VALLDIGNA
Camí Marenys s/n 46760 Tavernes de la Valldigna VALÈNCIA
TEL. 96 288 40 30 FAX. 96 288 53 65
EMAIL. lavalldigna@solimar.es

Residència tercera edat L’OLLERIA
Camí Benigánim s/n 46850 L’Olleria VALÈNCIA
TEL. 96 220 20 95 FAX. 96 220 08 11
EMAIL. olleria@solimar.es

Residència tercera edat DAIMÚS
Avenida Mediterráneo, 16 46710 Daimús VALÈNCIA
TEL. 96 280 32 35 FAX. 96 281 80 33
EMAIL. daimus@solimar.es

COMUNICACIÓ
Paseo de la Alameda 56 4º pta. 12 46023 VALÈNCIA
TEL. 96 330 71 58 FAX. 96 331 06 43
EMAIL. comunicacion@solimar.es